Opłaty za Przedszkole Samorządowe w Gruszczycach:

1. Przedszkole zapewnia bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze 5 godzin dziennie (podstawa programowa).
        2. W czasie przekraczającym wymiar określony w pkt.1 ustalona jest wysokość opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego:
               1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu.

Podstawa prawna

Uchwała Nr LXX/435/23 Rady Miejskiej w Błaszkach z dnia 27 czerwca 2023 r. w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w publicznych przedszkolach oraz oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Błaszki.

Za wyżywienie dziecka

Całodzienna stawka żywieniowa – 7 zł, w tym:

Śniadanie – 3 zł.

Obiad – 4 zł.

Podstawa prawna:

Zarządzenie  nr 4/2022 Dyrektora Przedszkola Samorządowego w  Gruszczycach z dnia 07.04.2022r.